Matservis Gustavsberg

Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, Gustavsberg, 1800-talets mitt, dekor i flytande blått, bestående av olika modeller bl.a. krasse, sammanlagt delar, bestående av: 6 mattallrikar, 5+1 förrättstallrikar, 2 uppläggningsfat på fot, skål, soppterrin samt cabaret med mittfat och 10 skålar

Skador, krackelerade

669810

2019-08-28