Hoppbock & Språngbräda

Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda
Hoppbock & Språngbräda

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

HOPPBOCK & SPRÅNGBRÄDA, AB, 1900-talets tredje kvartal, Rantzows gymnastikmaterial, Hjärnarp, höjd ca 90 cm

Slitage, märken, repor

669816

2019-08-25