Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
HOPPBOCK & SPRÅNGBRÄDA, AB, 1900-talets tredje kvartal, Rantzows gymnastikmaterial, Hjärnarp, höjd ca 90 cm
Slitage, märken, repor
669816
2019-08-25