Lisa Larsson

Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson
Lisa Larsson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, vas, stengods, glaserad, pokal med dekor av ansikte, signerad Lisa Larson, K-studion, Gustavsberg, -96 höjd ca 24.5 cm

Smärre bruksslitage

669825

2019-08-25