Lars Holmström spegellampetter Arvika
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LARS HOLMSTRÖM, spegellampetter, 1 par, mässing, Arvika, Swedish Grace, 1920/30-tal, för ett ljus, stämpelmärkta Lars Holmström Arvika, höjd ca 44 cm
En något högre (en cm), slitage, glasen med fläckar, slitage
669834
2019-08-27