Lars Holmström spegellampetter Arvika

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS HOLMSTRÖM, spegellampetter, 1 par, mässing, Arvika, Swedish Grace, 1920/30-tal, för ett ljus, stämpelmärkta Lars Holmström Arvika, höjd ca 44 cm

En något högre (en cm), slitage, glasen med fläckar, slitage

669834

2019-08-27