Trädgårdsbord gjurjärn
2019-08-27
669839
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1800-talets slut, bemålat i svart, höjd ca 69, 77x51 cm
Senare bemålning, slitage, fläckar