Byrå
2019-08-25
669854
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, 3 lådor, fanérad med massiv skiva, mässingsbeslag, höjd ca 79, 66x45 cm
Bruksslitage, mindre fläckar