vad

vad
vad
vad
vad
vad
vad
vad
vad
vad
vad

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAS-GÖRAN KLAESSON ( född 1945): vas, stengods, blå glasyr, stämplad Klase Höganäs, höjd ca 16 cm

Bruksslitage

669858

2019-08-25