Engen Möbler Örkelljunga

Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga
Engen Möbler Örkelljunga

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENGEN MÖBLER, soffa, ben i teak, Örkelljunga, 1950-60-tal, tresits, klädd i svart konstskinn, längd ca 181, sitthöjd 39 cm

En knapp saknas, smärre slitage

669865

2019-08-27