Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WIILY GUHL, trädgårdsstol, loop chair, 1900-tal, eternit, längd ca 80 cm, sitthöjd ca 17-30 cm
rostfläckar, bruksslitage
669874
2019-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här