trädgårdsstol

trädgårdsstol
trädgårdsstol
trädgårdsstol
trädgårdsstol
trädgårdsstol
trädgårdsstol
trädgårdsstol
trädgårdsstol
trädgårdsstol
trädgårdsstol

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIILY GUHL, trädgårdsstol, loop chair, 1900-tal, eternit, längd ca 80 cm, sitthöjd ca 17-30 cm

rostfläckar, bruksslitage

669874

2019-08-25