Matservis Gustavsberg

Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg
Matservis Gustavsberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 42 delar, benporslin, 1900-talets mitt, Gustavsberg, med guldkant, bestående av: 12 mattallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 1 skål, 2 mindre uppläggningsfat, 3 mindre skålar

Smärre bruksslitage, smärre slitage på guldkanten, nagg kan förekomma

669875

2019-09-01