Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, Gustav Becker, Stockholm, 1900-talets mitt, rokokostil, skuret och förgyllt trä, höjd ca 60 cm
Bruksslitage, smärre avslag på pastellage / förgyllning, uppdragare saknas
669895
2019-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här