Gustav Becker väggur

Gustav Becker väggur
Gustav Becker väggur
Gustav Becker väggur
Gustav Becker väggur
Gustav Becker väggur
Gustav Becker väggur
Gustav Becker väggur
Gustav Becker väggur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, Gustav Becker, Stockholm, 1900-talets mitt, rokokostil, skuret och förgyllt trä, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, smärre avslag på pastellage / förgyllning, uppdragare saknas

669895

2019-08-25