sidebord

sidebord
sidebord
sidebord
sidebord
sidebord
sidebord
sidebord
sidebord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBORD, med lådor och skåp med hyllor, 1930/40-tal, fanerad med björk, höjd ca 74, 150x30 cm

Slitage, fläckar, en hylla saknas, knoppar saknas

669912

2019-08-25