Elina Luukanen etsning
2019-08-30
669974
| Klubbat belopp | 85 EUR |
| Utropspris | 250 EUR |
ELINA LUUKANEN (1941-) "Holvgång", signerad samt daterad -87, etsning och akvatint, 19/60 tpl´a, 27x21 cm