Kimmo Kaivanto litografi

Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

KIMMO KAIVANTO (1932-2012) Träd, signerad samt daterad -72, litografi, 37/75, 62x43 cm

669979

2019-08-30