Göran Augustson serigrafi
2019-08-30
669982
| Klubbat belopp | 100 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Nocturno", signerad samt daterad -91, serigrafi, tait.vedos, 49x59 cm
Mukana suomalaisen grafiikan teemahuutokaupassa