Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, koppar, 1960-tal, rund spegel med kopparram och lädersnöre, diameter 28 cm

Slitage

669991

2019-08-25