Propeller mässing
Valmis
2019-08-25
669994
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PROPELLER, 1900-talets början, mässing, märkt Volvo Penta, Alco, 408, diameter ca 36 cm
Slitage