Propeller mässing

Propeller mässing
Propeller mässing
Propeller mässing
Propeller mässing
Propeller mässing
Propeller mässing
Propeller mässing
Propeller mässing

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PROPELLER, 1900-talets början, mässing, märkt Volvo Penta, Alco, 408, diameter ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

669994

2019-08-25