Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PROPELLER, 1900-talets början, mässing, märkt Volvo Penta, Alco, 408, diameter ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
669994
2019-08-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner