Brusewitz litografer

Brusewitz litografer
Brusewitz litografer
Brusewitz litografer
Brusewitz litografer
Brusewitz litografer
Brusewitz litografer
Brusewitz litografer
Brusewitz litografer

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004), (8), Naturmoriv, signerade G. Brusewitz, numrerade 144/350 resp. 190/350, färglitografier, tryckmått ca 23x30 cm

669998

2019-08-27