Yoshi
Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
J. YOSHI (Japan), 1970-tal, 2 st, silkscreen, abstrakt komposition, ringar, signerade samt numrerade 6/20 samt 5/20.
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.
Har varit rullade. Veck, slitage, fläckar.
670008
2019-10-16