Yoshi

Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi
Yoshi

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

J. YOSHI (Japan), 1970-tal, 2 st, silkscreen, abstrakt komposition, ringar, signerade samt numrerade 6/20 samt 5/20.

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

Har varit rullade. Veck, slitage, fläckar.

670008

2019-10-16