Timo Sarpaneva Blues

Timo Sarpaneva Blues
Timo Sarpaneva Blues
Timo Sarpaneva Blues
Timo Sarpaneva Blues
Timo Sarpaneva Blues
Timo Sarpaneva Blues
Timo Sarpaneva Blues
Timo Sarpaneva Blues

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

TIMO SARPANEVA, vas, "Blues", signerad Timo Sarpaneva 51/1986, klart och blått glas, höjd 32 cm, diameter 26 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Ingår i temaauktionen Nordisk design

670014

2019-08-28