Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
200 EUR
KAJ FRANCK, skål, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, gråblått glas med klar kant, diameter 13,5 cm, höjd 8,5 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Ingår i temaauktionen Nordisk design
670016
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här