Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
300 EUR
TIMO SARPANEVA, vas, "Blues", signerad Timo Sapraneva 48/1985, Iittala, höjd 32 cm, diameter ca 25 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Ingår i temaauktionen Nordisk design
670017
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här