Markku Salo skulptur
Klubbat för:
760 EUR
Utropspris
800 EUR
MARKKU SALO, skulptur, signerad Markku Salo, Nuutajärvi Notsjö 1991 , två glasflaskor blåst i nät, metallstativ, bredd 59,5 cm, höjd 49 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Ingår i temaauktionen Nordisk design
Möjligt att propparna saknas
670022
2019-08-28