Markku Salo skulptur

Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur
Markku Salo skulptur

Klubbat för:

760 EUR

Utropspris

800 EUR

MARKKU SALO, skulptur, signerad Markku Salo, Nuutajärvi Notsjö 1991 , två glasflaskor blåst i nät, metallstativ, bredd 59,5 cm, höjd 49 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Ingår i temaauktionen Nordisk design

Möjligt att propparna saknas

670022

2019-08-28