Ljusstakar av Bertel Gardberg

Ljusstakar av Bertel Gardberg
Ljusstakar av Bertel Gardberg
Ljusstakar av Bertel Gardberg
Ljusstakar av Bertel Gardberg
Ljusstakar av Bertel Gardberg
Ljusstakar av Bertel Gardberg

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

BERTEL GARDBERG, ljusstakar, ett par, mässing och teak, stämplade BG Billnäs, diameter 10,5 cm, höjd 7,5 cm.

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Ingår i temaauktionen Nordisk design

670023

2019-08-28