Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
200 EUR
ALVAR AALTO, sidobord, modell A86, Artek 1930-/40-tal, brunlackerad björk, höjd 57 cm, bredd 41 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Ingår i temaauktionen Nordisk design
Slitage
670026
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här