E. Granit armringar

E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar
E. Granit armringar

Klubbat för:

65 EUR

Utropspris

80 EUR

ARMRINGAR, 3 st, silver, tigeröga, E. Granit, Helsingfors 1960-tal

Smärre slitage, två med gravyr.

670037

2019-09-07