Broscher 1960-tal

Broscher 1960-tal
Broscher 1960-tal
Broscher 1960-tal
Broscher 1960-tal
Broscher 1960-tal
Broscher 1960-tal
Broscher 1960-tal
Broscher 1960-tal

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

100 EUR

BROSCHER, 10 st, silver, tigeröga, ametist, rökkvarts, månsten, bl.a. E. Granit och Kupittaa Kulta, Finland 1960-tal.

Slitage, skador, två med söndriga lås.

670045

2019-09-06