Lattinamerikanska posters 60/70-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POSTERS, 30 st, Latinarmerika, informationsaffischer samt utställningsaffisher, offset samt silkscreen, bladmått ca 43x32-74x49 cm
Oramade. Slitage. Enstaka affisher med kraftigt slitage. Hål samt revor.
670056
2019-09-01