Lattinamerikanska posters 60/70-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POSTERS, 30 st, Latinarmerika, informationsaffischer samt utställningsaffisher, offset samt silkscreen, bladmått ca 43x32-74x49 cm

Oramade. Slitage. Enstaka affisher med kraftigt slitage. Hål samt revor.

670056

2019-09-01