Posters 1960/70-tal

Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal
Posters 1960/70-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POSTERS, 10 st, mestadels Kuba, utställningsaffisher, silkscreen, 1960/70-tal, offset, ca 40x30-75x50 cm

Oramade. Hål. Slitage, tejprester. Enstaka med kraftigt slitage.

670059

2019-09-01