Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POSTERS, 10 st, mestadels Kuba, utställningsaffisher, silkscreen, 1960/70-tal, offset, ca 40x30-75x50 cm
Oramade. Hål. Slitage, tejprester. Enstaka med kraftigt slitage.
670059
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här