Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
WALDEMAR MARBERG (Född 1924): olja på pannå, landskap, signerad och daterad 1945, 27,5 x 36,5 cm. .
670066
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här