Waldemar Marberg

Waldemar Marberg
Waldemar Marberg
Waldemar Marberg
Waldemar Marberg

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

WALDEMAR MARBERG (Född 1924): olja på pannå, landskap, signerad och daterad 1945, 27,5 x 36,5 cm. .

670066

2019-08-30