Bertil Fredholm blandteknik

Bertil Fredholm  blandteknik
Bertil Fredholm  blandteknik
Bertil Fredholm  blandteknik
Bertil Fredholm  blandteknik
Bertil Fredholm  blandteknik
Bertil Fredholm  blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FREDHOLM (född 1941): Komposition, signerad och daterad B Fredholm - blandteknik på pannå, ca 120x50 cm

670086

2019-08-25