Figurin brons Japan

Figurin brons Japan
Figurin brons Japan
Figurin brons Japan
Figurin brons Japan
Figurin brons Japan
Figurin brons Japan
Figurin brons Japan
Figurin brons Japan
Figurin brons Japan
Figurin brons Japan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, brons, monterad som lampa, Japan, Meiji perioden (1868-1912), föreställande äldre man med uppsträckta armar, höjd med montering ca 51 cm

Slitage, smärre skador

670088

2019-09-29