Börge Mogensen "Slädesstolen"

Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen
Börge Mogensen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BØRGE MOGENSEN,"Slädesstolen", Fåtölj, Danmark, 1960-tal, rygg i rotting, sitthöjd ca 40 cm

Ingår i temaauktionen Nordisk Design

Slitage, repor, rotting med skador.

670094

2019-08-28