Carl Malmsten 4 stolar "Herrgården"

Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar
Carl Malmsten 4 stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, 6 stolar, "Herrgården", ek, sitsar klädda med randig textil, brännstämplade.

Bruksslitage, fläckar.

670108

2019-08-30