Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
150 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) "Skåp", signerad samt daterad 1973, etsning, 2/7, 28,5x38,5 cm
oinramad
670115
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här