Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929): "Yayyoi", signerad Shoichi Hasegawa, numrerad 37/70, färglitografi, ca 60x50 cm
Ej examinerad ur ram
670131
2019-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här