Ed Finnell fotografi förställande Robert Plant

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Robert Plant, Led Zeppelin, "Physical Graffiti Tour", Los Angeles, 27 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 10/50, analogt fotografi, ca 50,8x40 cm

Oramat fotografi

670139

2019-08-25