Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 1900-talets första hälft, 3 delar, mörkbetsat trä, konturerad skiva, svarvade ben, längd 33-47 cm, bredd 26-32 cm, höjd 56-59 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, märken.

670141

2019-08-26