Nils Kölare

Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare

Klubbat för:

7 000 SEK

3 000 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): abstrakt komposition, akryl på pannå, N. Kölare, daterad 58, ca 23 x 47 cm

Smärre slitage.

670151

2019-08-26