Pentti Kaskipuro etsning

Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

150 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Sju svampar, signerad samt daterad 1963, etsning, tait.vedos X, 17,5x34,5 cm

oinramad

670157

2019-08-30