John Davis

John Davis
John Davis
John Davis
John Davis
John Davis
John Davis

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JOHN DAVIS, olja på pannå, signerad, 24x54 cm.

Färgbortfall, ställvis omfattande, rispor.

670158

2019-08-26