Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, med tre lådor, bemålad, med nyckelskyltar, draghandtag och lister i mässing, höjd ca 76, 66x47 cm
Senare bemålning, skiva med mindre nagg
670171
2019-08-26