Vilhelm Bjerke Petersenf

Vilhelm Bjerke Petersenf
Vilhelm Bjerke Petersenf
Vilhelm Bjerke Petersenf
Vilhelm Bjerke Petersenf
Vilhelm Bjerke Petersenf
Vilhelm Bjerke Petersenf

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): utan titel, monogramsignerad och daterad v.b.p, olja på pannå, ca 28x23 cm

Smärre veck med slitage. Krackelyrer

670174

2019-08-26