Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): utan titel, monogramsignerad och daterad v.b.p, olja på pannå, ca 28x23 cm
Smärre veck med slitage. Krackelyrer
670174
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här