Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALF (Affe) SKAGH (1916-1962), olja på duk, signerad, daterad a tergo -57, 31x56 cm.
670176
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här