Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, XV/ XXX, signerad, färgetsning bladmått ca 66x50 cm

Oramat blad, Ytsmuts i passepartout

670178

2019-08-26